Foglalás
Bezár

Recepciós

Munkakör részletezése, feladatok

  • vendégek érkeztetése és utaztatása
  • számlázás, értékesítés, kapcsolattartás,
  • szolgáltatások teljesítése, küldemények, üzenetek kézbesítése,
  • napi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • 1-3 éves hasonló szolgáltatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • magabiztos kommunikáció angol vagy német nyelven,
  • vendégközpontúság
  • terhelhetőség, rugalmasság,

Előny

  • További idegen nyelv/nyelvek ismerete
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön

  • dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
  • jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
  • precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
  • folyamatosan terhelhető
  • szereti a kihívásokat