Foglalás
Bezár

Front Office Manager

Pozíció megnevezése

  • A hajdúszoboszlói Aqua Blue Hotel munkatársat keres front office manager pozícióba.

Munkakör részletezése, feladatok

  • folyamatosan irányítja és ellenőrzi a beosztottak munkáját
  • betanítja az új kollégákat
  • rendszeresen tréningezi beosztottjait
  • kommunikál a vendégekkel, kezeli az esetleges panaszokat
  • precízen ellátja az adminisztrációs feladatokat

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • idegenforgalomban eltöltött minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
  • professzionális számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Access, PowerPoint)
  • strukturáltság, jó kommunikációs készség
  • magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás és konfliktuskezelés
  • megbízható, felelősségteljes személyiség

Előny

  • további idegen nyelv/nyelvek (román, német, orosz) ismerete
  • Hostware és/vagy Flexys szállodai szoftver ismerete

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön

  • dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
  • jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
  • precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
  • folyamatosan terhelhető
  • szereti a kihívásokat
  • érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

  • Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint kézzel írt motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével az director@aquabluehotel.hu e-mail címre küldje meg nekünk