Foglalás
Bezár

Felszolgáló

Munkakör részletezése, feladatok

  • az étkezés alkalmával a vendégek regisztrációja
  • svédasztalos reggeliztetés és vacsoráztatás önálló lebonyolítása
  • a’ la carte éttermi rendelések felszolgálása
  • esetenként a szálloda rendezvényein történő felszolgálás
  • kisebb konyhai előkészületek elvégzése a reggeli, vacsora alkalmával a szabályzatoknak megfelelően
  • kínálat folyamatos figyelemmel kísérése
  • vendégtér tisztán és rendben tartása
  • a bárban az itallapon szereplő italok elkészítése, szakszerű felszolgálása

Elvárások

  • hasonló szolgáltatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • vendégközpontú gondolkodás
  • magabiztos kommunikáció legalább egy idegen nyelven,
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • igényesség az elvégzett munkára és önmagára

Előny

  • egy idegen nyelv ismerete
  • szállodai tapasztalat

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a manager@aquabluehotel.hu e-mail címen.